Cofnij
Electofun Focus Demo Days

Electofun Focus Demo Days to wyjątkowe wydarzenie kierowane do miłośników elektrycznych pojazdów na dwóch kołach. Tegoroczny pokaz testów rowerowych został zorganizowany przez jedną z największych sieci salonów z rowerami i hulajnogami elektrycznymi – Electofun we współpracy z marką Focus.

Gdzie odbyły się tegoroczne Electofun Focus Demo Days?

Kwiecień 2022 roku obfitował aż w pięć niezwykłych spotkań, zorganizowanych w ramach Electofun Focus Demo Days. Celem było zgromadzenie miłośników i pasjonatów branży rowerów elektrycznych oraz testy najnowszych modeli e-bików.
Wydarzenia te odbyły się w czterech różnych miejscach na terenie całego kraju:

  • Suliwoods Singletrack Sulistrowiczki w okolicach Wrocławia,
  • Bike Expo Narodowy,
  • Rudzka Góra Singletrack w Łodzi,
  • plac ul. Morska 509 przy Electofun Gdynia

Co działo się podczas Electofun Focus Demo Days?

Każde z odbytych wydarzeń pochwalić się może wyjątkowo imponującą frekwencją, obfitującą zarówno w zawodowych, jak i hobbystycznych rowerzystów, miłośników i pasjonatów najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych z branży elektrycznych dwukołowców oraz producentów i dystrybutorów rowerów elektrycznych. Podczas trwającego pięć dni wydarzenia, Electofun Focus Demo Days zgromadziło ponad 300 osób, które skorzystały z możliwości przetestowania dowolnego modelu elektrycznego jednośladu przejeżdżając blisko 10 000km!

demo-days-u2.webp

BIKE EXPO NA STADIONIE PGE NARODOWYM W WARSZAWIE

Wydarzenie to było jednym z najważniejszych spotkań tegorocznych testów rowerowych, Podczas których było obecnych ponad 50 różnych wystawców i prezentujących ponad 70 marek. Spośród oferowanych przez Focus modeli ogromnym zainteresowaniem cieszyły się rowery elektryczne FOCUS JAM² 6.9 NINE oraz FOCUS SAM² 6.9. a także wiele innych.

ROWER ELEKTRYCZNY FOCUS JAM² 6.9 NINE

demo-days-u3.webp

Rower elektryczny FOCUS JAM² 6.9 NINE to niezwykle wytrzymały rower górski, doskonale dostosowany nawet do najbardziej wymagających terenów. Wyposażony został w mocny i wydajny silnik Bosch Performance CX GEN4 o mocy 250 W (85 Nm), co umożliwia użytkownikowi szybką i dynamiczną jazdę w każdych warunkach. Za sprawą trybu eMTB wspomaganie silnika automatycznie dostosowuje się do trybu jazdy. Czas pełnego naładowania roweru zajmuje od 4 do 8 godzin, co w połączeniu z pojemnym akumulatorem (625Wh) pozwala rowerzyście na wydajną jazdę oraz pokonywanie długich tras. O bezpieczeństwo podczas jazdy dbają niezawodne tarczowe hamulce hydrauliczne Shimano XT M8120, które bez problemu poradzą sobie z każdą przeszkodą, niezależnie od panujących warunków pogodowych oraz stanu nawierzchni. Dodatkowym wspomaganiem modelu FOCUS JAM² 6.9 NINE jest 12-biegowa przerzutka Shimano, która w przypadku bardziej wymagających terenów zapewnia wygodną i przyjemną jazdę. Komfortu użytkowania pojazdu dopełniają doskonałe zawieszenie oraz amortyzatory FOX, które niwelują wszelkie nierówności. Za sprawą nowoczesnego i czytelnego wyświetlacza LCD mamy bieżący dostęp do najważniejszych informacji dotyczących aktualnej prędkości, przebytych kilometrów oraz poziomu naładowania baterii. Wyświetlacz wzbogacony został dodatkowo o funkcje, pozwalające na zmianę i wybór jednego z dostępnych trybów wspomagania jazdy. Oferowany model możemy też wyróżnić wygodnym siodełkiem oraz trwałym i wytrzymałym w każdych warunkach oponom.

ROWER ELEKTRYCZNY FOCUS SAM² 6.9

demo-days-u4.webp

FOCUS SAM² 6.9 to elektryczny rower górski klasy premium, który zaprojektowany został z myślą o miłośnikach ekstremalnych i mocnych wrażeń. Model ten bez przeszkód sprosta nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom w każdym terenie. Za sprawą przedniego amortyzatora FOX 38 Float Factory oraz tylnego zawieszenia FOX Van Performance Coil wszelkie nierówności są maksymalnie niwelowane, co sprawia, że jazda staje się płynna i o wiele bardziej przyjemna. Za szybką i wydajną jazdę w każdych warunkach odpowiada wyjątkowo mocny silnik, który pozwala rowerowi osiągnąć prędkość 25 km/h. Dzięki pojemnej baterii litowo-jonowej 625Wh, modelem FOCUS SAM² 6.9 bez problemu możemy pokonać trasę wynoszącą do 150 km. Czas pełnego naładowania akumulatora wynosi od 4 do 8 godzin. Za zwiększenie bezpieczeństwa kierowcy podczas jazdy odpowiadają niezawodne na każdym polu hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano XT M8120, które skutecznie sprawdzają się nawet na mokrej nawierzchni. Dodatkowym wspomaganiem podczas wzniesień i wymagającego podłoża są 12-biegowe przerzutki Shimano Deore XT M8100. Komfortu użytkowania roweru elektrycznego FOCUS SAM² 6.9 dopełniają wytrzymałe w każdych warunkach opony Schwalbe Magic Mary, wygodne siodełko oraz nowoczesny i funkcjonalny wyświetlacz Bosch Purion, który oferuje nam aż cztery tryby jazdy.