Cofnij
E-rower z niską ramą: uniwersalny, wygodny i praktyczny!

Niska rama w e-rowerach sprawia, że są wszechstronne i przyjemne w użytkowaniu!

Rowery elektryczne z niską ramą to coraz częstszy widok na ulicach i ścieżkach rowerowych. Od długiego czasu panuje jednak błędne przeświadczenie, że ten rodzaj ramy przeznaczony jest jedynie dla kobiet. W tym artykule przedstawimy Ci kilka argumentów, dlaczego jest uniwersalny i odpowiedni dla każdego, niezależnie od płci.

Komfort i wygoda

Jednym z powodów, dla których warto wybrać rower elektryczny z niską ramą, jest to, że zapewnia on komfort i wygodę podczas jazdy. Ma niższy punkt wejścia, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie z siodełka. To szczególnie przydatne, gdy często zatrzymujesz się na światłach, przystankach czy skrzyżowaniach. Jest również łatwiejszy w przenoszeniu i przechowywaniu, ponieważ zajmuje mniej miejsca i jest lżejszy niż model z wysoką ramą. E-bike z niską ramą jest więc idealny dla osób, które cenią sobie wygodę i poręczność.

Mity rowery elektryczne

Praktyczność

Kolejnym argumentem na rzecz e-bike’a z niską ramą jest to, że jest praktyczny i uniwersalny. Może być używany przez kilku członków rodziny czy znajomych o podobnym wzroście. Dzięki temu nie musisz kupować osobnego produktu dla każdej osoby w domu, co mogłoby powodować problemy podczas przechowywania. E-rower trekkingowy z niską ramą jest również odpowiedni dla różnych stylów jazdy i terenów. Możesz jeździć nim zarówno po mieście, jak i trudniejszej nawierzchni.

Koniec ograniczeń

Trzecim argumentem, dla którego warto zdecydować się na ten kształt, jest fakt, że świetnie sprawdzi się u osób posiadających ograniczenia w mobilności. E-rower z niską ramą jest łatwiejszy w użytkowaniu i mniej obciążający dla stawów i mięśni niż model z wysoką konstrukcją. Dzięki temu jest idealny dla osób starszych, rehabilitujących się po kontuzjach lub chorobach, czy mających problemy z równowagą. Dodatkową zaletą jest brak ograniczenia ruchu nawet podczas noszenia dłuższej odzieży takiej jak płaszcz czy sukienka. Ten rodzaj ramy pozwala w pełni cieszyć się jazdą na rowerze elektrycznym bez zbędnego wysiłku i dyskomfortu.

Mity rowery elektryczne

Znajdź model idealny dla siebie

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór e-bike’ów z ramą lowstep. Sprawdź wszystkie dostępne modele tutaj. W doborze odpowiedniego rozmiaru pomoże Ci nasz kalkulator rozmiaru ramy.