Cofnij
Bosch eBike ABS 2.0 - najnowszy system bezpieczeństwa

Jeden z najnowszych systemów bezpieczeństwa- ABS 2.0 w rowerach elektrycznych Riese& Muller. System ABS współpracuje z najnowszą technologią silników Bosch oraz najbardziej zaawansowanym obecnie systemem SMART o którym napiszemy niebawem.

ABS 2.0 - do czego służy?

To system zapobiegający blokowaniu się koła podczas hamowania. Jest on już powszechnie stosowany w samochodach, a teraz został zaimplementowany również w rowerach elektrycznych. Jego zasada działania jest prosta: system wykrywa, kiedy kierowca naciska przedni hamulec przy dużej prędkości i automatycznie reguluje siłę hamowania, aby zapobiec przeleceniu przez kierownicę i znacznie skrócić drogę hamowania.

Rowery Riese&Müller wyposażone w ABS 2.0 dają użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad pojazdem, nawet podczas jazdy w trudnych warunkach. System ten jest szczególnie przydatny na mokrych nawierzchniach i w sytuacjach, gdy kierowca jest zmuszony do nagłego hamowania. ABS 2.0 gwarantuje, że kierowca będzie mieć pełną kontrolę nad rowerem, a nie straci jej w momencie, gdy naciska hamulec zbyt mocno. Ogólnie rzecz biorąc, ABS 2.0 to kolejny krok w kierunku bezpieczniejszych i bardziej zaawansowanych rowerów elektrycznych. Rowery Riese&Müller, które są wyposażone w tę technologię, będą idealnym rozwiązaniem dla kierowców ceniących bezpieczeństwo i łatwość prowadzenia nawet przy najbardziej wymagających warunkach.

wpis-RM-abs.webp

Podsumowując, ABS 2.0

to innowacyjny i praktyczny system, który zapewnia kierowcom rowerów elektrycznych dodatkowe bezpieczeństwo oraz pozwoli przekroczyć swoje limity. Już dziś, masz możliwość doświadczenia najnowszej technologii ABS 2.0 na własnej skórze, poprzez przetestowanie jej w jednym z naszych salonów Electofun, bądź też poprzez zamówienie swojego wymarzonego roweru bezpośrednio za pośrednictwem naszej strony internetowej.