Informujemy, że niniejsza witryna używa plików cookie. Dowiedz się więcej

Sortuj wg:
Elektryczna hulajnoga jako sposób na pandemię

Ostatni czas z pewnością jest trudny dla wielu z nas, głównie z powodu wciąż utrzymującej się pandemii. Ile to jeszcze potrwa? Jak długo mamy czekać? Czy w przyszłym roku się trochę poluzuje? – te pytania zadajemy sobie niemalże na co dzień. Odpowiedź jest jedna: nic nie wiadomo, a prognozy są różne. Mimo wszystko wciąż wiele osób codziennie dojeżdża do pracy, a każde wyjście z domu wiąże się z potencjalnym ryzykiem, które czyha na nas chociażby w transporcie publicznym. Jak zatem zminimalizować zagrożenie? Potrzebne jest rozwiązanie, które przede wszystkim nie narazi Twojego zdrowia, a jednocześnie będzie wygodne oraz praktyczne.

Dlaczego pojazdy elektryczne takie jak hulajnogi i rowery są idealnym rozwiązaniem?

Zacznijmy od początku. Wybierając elektryczne hulajnogi lub elektryczny rower wydajesz jednorazowo pewną sumę, która (gwarantujemy) w szybkim czasie się zwróci. Jedno ładowanie kosztuje około kilkadziesiąt groszy i tym samym umożliwia przejechanie dystansu do 100 km w przypadku e-roweru i do 30-40 km w przypadku e-hulajnogi. Przejechanie 100 km samochodem ściąga około 50 zł z naszego portfela, doliczmy do tego obowiązkowe ubezpieczenie, przeglądy, wymianę opon. Koszt utrzymania samochodu w skali roku w zaokrągleniu wynosi od 5 tys. do 7 tys. (w zależności od spalania i modelu). Mimo wszystko wychodzi całkiem sporo, prawda? Wyobraź sobie, że przesiadając się na elektryczny pojazd jesteś do przodu o kilka tysięcy. Z pewnością jest to jedna z największych korzyści, ale nie jedyna.

Jak powszechnie wiadomo nasz klimat stale się pogarsza, a cienka czerwona linia już dawno została przekroczona. We współczesnym świecie raczej trudno by było całkowicie wyeliminować emisję spalin i gazów, lecz dużym postępem będzie na pewno ich stopniowe ograniczenie. 
W silnikach e-pojazdów uwalnia się jedynie elektryczna moc, która w żadnym stopniu nie wpływa na środowisko. Chcesz być eko? Odpowiedź jest prosta: elektryczne pojazdy. Ekologia coraz bardziej staje się wiodącym tematem w globalnych mediach, ale nawet też w codziennych zwykłych rozmowach. Korzystając z elektrycznych pojazdów pozytywnie wpływasz na poprawę stanu naszej planety jednocześnie otrzymując przy tym wiele dodatkowych profitów.

Oszczędność pieniędzy, troska o środowisko, co jeszcze?

Nie sposób nie wspomnieć o bardzo istotnym elemencie, którego wciąż nam brakuje – czas. Jazda e-hulajnogą bądź e-rowerem daje o wiele więcej możliwości, a zyskujemy je oszczędzając czas. Stojąc w korkach, na światłach, jadąc objazdami, szukając miejsca parkingowego tracimy mnóstwo cennych minut,  które przecież możemy spożytkować w przyjemniejszy sposób. Mknąc e-hulajnogą przez miasto nie musimy się przejmować, że utkniemy na „tym największym skrzyżowaniu”, a długie światła sygnalizacji opóźnią nasz przyjazd do pracy. Nie tym razem! Po prostu jedziesz i omijasz wszystkie przeszkody.

Mieszkasz w małej miejscowości? Elektryczny rower lub hulajnoga są doskonałym wyjściem. W szybkim czasie dostaniesz się w każde miejsce, załatwisz swoje sprawy, zrobisz zakupy i zyskasz dodatkowe minuty. Brzmi dobrze! A ponadto dzięki elektrycznemu wsparciu nie poczujesz większego wysiłku ani zmęczenia, wówczas możesz przeznaczyć tę energię na inne zajęcia.

Elektryczne hulajnogi i rowery, choć utrzymują się na rynku od wielu lat, wciąż stanowią nowość i przykuwają uwagę. Udoskonalenie tradycyjnych wersji obu pojazdów stworzyło produkt wielu korzyści, ale również zapewniło kawał dobrej rozrywki i zabawy.

Koszyk

The cart is empty.

You can try some popular tags here:

Konto

Konto

Nie masz konta?
Stwórz konto
4
4.8 - Ocena na Opineo!