Lista produktów według producentów Frugal

Frugal® wiedza i doświadczenie naładowane pasją

 

Frugal® to polska marka tworzona przez ludzi z pasją do elektrycznych pojazdów, której początki istnienia sięgają roku 2009 gdzie były prowadzone pierwsze testy elektrycznych pojazdów na potrzeby własne. W 2014 marka została oficjalnie zarejestrowana jako znak towarowy i od tego czasu niezmiennie oferuje swoim klientom elektryczne pojazdy.

Frugal® wiedza i doświadczenie naładowane pasją


 


Frugal® to polska marka tworzona przez ludzi z pasją do elektrycznych pojazdów, której początki istnienia sięgają roku 2009 gdzie były prowadzone pierwsze testy elektrycznych pojazdów na potrzeby własne. W 2014 marka została oficjalnie zarejestrowana jako znak towarowy i od tego czasu niezmiennie oferuje swoim klientom elektryczne pojazdy.


W ofercie dostępne są elektryczne pojazdy wolnobieżne, elektryczne hulajnogi oraz pojazdy samobalansujące. Każdego roku dynamicznie rozszerzamy ofertę elektrycznych pojazdów o nowe ulepszone modele.


 


Dystrybucja oferty marki Frugal® odbywa się przede wszystkim w Polsce, gdzie posiadamy ponad 750 punktów detalicznych oferujących elektryczne hulajnogi od największych sieci handlowych po wyspecjalizowane branżowe sklepy partnerskie.


Frugal® jest dostępny również na Litwie, Łotwie, Estonii, Islandii czy w Niemczech.

Więcej
na stronę
Oglądasz 61 - 71 z 71 przedmiotów
Oglądasz 61 - 71 z 71 przedmiotów