Filtry

Strzałka w dół Cena
00 - 99
Strzałka w dół Marka
więcej mniej
Strzałka w dół Rozmiar
Strzałka w dół Kolor
Filtruj

Kominy na rower, dla rowerzystów

Nakrycia głowy i szyi mogą występować w wielu formach. Akcesoria tego typu pozwalają zachować bezpieczeństwo oraz komfort podczas jazdy rowerem w każdych warunkach atmosferycznych. W trakcie zimy kominy na rower dbają o zachowanie ciepła, latem natomiast chronią przed przegrzaniem oraz negatywnym działaniem promieni UV. Komin na rower to niezbędne akcesorium każdego posiadacza roweru, bez względu czy porusza się on rekreacyjnie po miejskich ścieżkach rowerowych, czy jest miłośnikiem dłuższych wypraw rowerowych. 

Oferujemy kominy na szyję na rower wykonane z wysokiej jakości materiału. Akcesoria uszyte są z oddychających, szybkoschnących i elastycznych tkanin, dzięki czemu są niezwykle praktyczne oraz przyjemne w dotyku, jednocześnie bardzo dobrze odprowadzają wilgoć. Mocne szwy i dbałość o najmniejszy detal sprawiają, że akcesorium charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Wielofunkcyjne kominy na rower z powodzeniem mogą być wykorzystywane podczas każdej pory roku. Zimą  poruszanie się rowerem bywa utrudnione ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wówczas rowerzyści muszą ze szczególną troską podejść do ochrony swojej głowy i szyi. Kominy sportowe doskonale sprawdzają się jako ochrona szyi oraz twarzy przed zimnem. Akcesorium gwarantuje komfort i wygodę, dbając o nasze zdrowie. 

Kominy sportowe na zimę i lato

Podczas letnich miesięcy, gdy promienie słoneczne są szczególnie intensywne, bardzo ważne jest zagwarantowanie sobie maksymalnej ochrony głowy. Nasza szyja nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia, jednak promienie UV mogą bardzo zaszkodzić naszej głowie. Wielofunkcyjny komin na rower możemy założyć na głowę, dzięki czemu akcesorium ochroni ją przed działaniem wysokich temperatur. 

Oferowane kominy na szyję powinniśmy połączyć z kaskiem, aby całkowicie zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem. Niestety wiele osób zapomina o stosowaniu kasku, co oczywiście jest niezwykle niebezpieczne. W razie wypadku kask całkowicie chroni naszą głowę przed uderzeniem o ziemię czy pojazd. W ofercie sklepu Electofun posiadamy szeroką ofertę kasków rowerowych dla dorosłych i dzieci. Modele zróżnicowane są pod względem wyglądu oraz zastosowania. Posiadamy kaski do jazdy zwykłej, jak i wyczynowej.

Pokaż więcej

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł rabatu na zakupy!*
*przy zakupie produktów za minimum 1000 zł.